Amway sekta? Steve Hassan o Amway.

Steve Hassan je člověk, který na vlastní kůži zažil psychologickou manipulaci, a který otevřeně hovoří o Amway. V ČR mu vyšla kniha (v roce 1993) s názvem Jak čelit psychické manipulaci zhoubných kultů.

Steve Hassan – odborník přes sekty a kulty, hovoří o Amway (motivačních organizacích) opravdu nelichotivě…

Nahlaste prosím nefunkční video

Eric Scheibeler o Amway

O sektářských rysech v Amway píše ve své knize Merchants Of Deception (Obchodníci podvodu) i Eric Scheibeler, který byl v Amway řadu let na vysokém postu. Knihu lze zcela legálně stáhnout zde. Bohužel ale není v českém jazyce 🙁 V tomto případě lze ale použít například Bing Translator (nová stránka).

Zalinkuj:

10 comments for “Amway sekta? Steve Hassan o Amway.

 1. Ivoš
  24.2.2013 at 9.48

  Kdo chce být diamantem, křičí na pódiu chlápek a tisíce lidí mu křikem, tleskáním a dupáním dávají najevo, že každý z nich chce dosáhnout milionových příjmů. To jsou prostě sektářské amway semináře. Kamarád bohužel tomu podlehl tak, že se díky Amway rozvedl. Je to sekta!!!

 2. Dana
  3.8.2013 at 12.23

  Amway sekta skutečně je. Od té doby, co je dcera v Amway, tak se neskutečně změnila. Z normálního člověka se stal demagog, kterého zajímají jen peníze. Vůbec jí nevadí, že se k ní přátelé obracejí zády. Amway je velmi nebezpečná sekta!!!

 3. gabo
  10.8.2013 at 11.46

  Dlouho jsem váhal, zda mám jít do Amway. Nakonec jsem do toho šel, musím dát za pravdu většině příspěvkům na internetu – Amway je sekta. Ty jejich semináře, to je neskutečné vymývání mozků. Byl jsem v šoku, když jsem to poprvé viděl. Dejte na to bacha.

 4. Pajaska
  5.9.2013 at 9.35

  Je paradoxní, jak vás amwayáci lákaji na vysoké příjmy a sami to jsou socky těsně před exelucí 🙂 Kamarád tvrdil, že budu do roka vydělávat 60 tisíc, stačí prý měsíčně kupovat to jejich předražený zboží za 5 tisíc. Že já pitomec jim uvěřil!!! Varuju vás před tou sektou!

 5. Najisko
  23.8.2014 at 18.23

  Ahoj, v Amway sektářské praktiky skutečně jsou. Sám jsem se Amway věnoval necelé dva roky. Dosáhl jsem 12 % v systému Romana Čížka. Já osobně jsem „utopil“ za tu dobu cca 80 tisíc kč (benzín, opravy auta, čas, spol. oblečení, semináře, doprava, vstupné, motivační CD, knihy atd…). Problém je především v přemrštěné motivaci a hladovosti těch, kteří jsou na vrcholu pyramidy. Ti vydělávají hlavně na motivačních pomůckách a seminářích.

 6. Milada
  22.10.2014 at 7.37

  Známá díky Amway skončila až na psychiatrii. Na těch jejich seminářích bláznila jak šílená (a rozhodně nebyla sama). Viděla jsem to na vlastní oči. Je to nebezpečná sekta!

 7. paklíč
  3.5.2015 at 17.15

  Amway sekta je. Když vidím mého syna, jak mu vymývaj mozek, tak bych jim neraději dal pár facek!!!

 8. Martin
  3.1.2016 at 11.48

  Nejhorší jsou ty jejich semináře a CD. Přišel sem, viděl sem a tekl sem. Je to vymývání mozků, které používají v sektách.

 9. Pavel
  19.7.2016 at 14.59

  Ach jo, kouklám, že v Amway to chodí pořád stejně (manipulace, sektářství…). Já to dělal asi před 5 lety a rychle sem od nich prchnul, jinak bych z toho zcvoknul. Nedávno začal Amway dělat můj kamarád tak projíždím internet 🙂

 10. Micus
  30.6.2017 at 14.08

  Amway je hodně provařenej podnik.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *