Amway semináře a meetingy, videa z Amway seminářů a meetingů

Amway business pořádá své pravidelné rituály – meetingy a semináře. Motivační amway semináře nepořádá žádná z firem, které mají v názvu slovo „amway“, nýbrž vysoce postavení Amwayáci (VPA, Diamanti), motivační organizace (Setzer, Network 21…). Jedna vstupenka na víkendový seminář stojí 1.700 – 2.400 korun.
Vzhledem k tomu, že některé tyto semináře jsou plné emocí a Amwayáci jsou na nich doslova blbnuti (viz. videa), tak je někteří lidi mimo amway, považují za manipulaci s lidma a vymývání mozků.

Pojďme se podívat na ukázky, z amway seminářů a meetingů…

Online video: Amway semináře a meetingy

Nahlaste prosím nefunkční video

Zalinkuj:

19 comments for “Amway semináře a meetingy, videa z Amway seminářů a meetingů

 1. Monika
  27.12.2012 at 21.56

  Byla jsem jednou kamarádkou doslova vtažena na Amway seminář. Bylo to přesně jako na těch videích ve článku 😯 Šílející dav pořád pokřikoval nějaká hesla. Byla jsem z toho uplně celý vyplašená, ani v noci jsem nemohla spát. Chová se to jako sekta. Tohle fakt nemusim ❗

 2. Petr
  29.12.2012 at 20.32

  Amway je „podnikání“ bez morálky, kde se zneužívá psychologie lidí. Poblázní člověka tak, že kupuje to jejich předražený zboží jako bez mozku. Vysoce manipulativní jsou právě ty jejich semináře. Většina lidí v Amway spláče nad výdělkem, o zničených vztazích v rodině a okolí ani nemluvě. Nenechte se ukecat, je to sektářství jako hrom. Já to asi půl roku dělal, takže vím o čem mluvím! Normální člověk to rychle prokoukne a z Amway prchne. Zůstavají ti fanatici.

 3. hugo
  1.1.2013 at 11.41

  Amway fakt sekta je! Manželka je tak zmanipulovaná, že nesmíme koupit jiný zboží, něž to od Amway. Pořád řiká, že brzo bude vydělávat 150 000 za měsíčně. Přitom ještě před půlrokem byla úplně normální 🙁 Jsem fakt bezradnej 🙁

 4. Radek
  26.4.2013 at 19.39

  Tenhle web mě baví. Amway nedělám, ale marketingové metody amway používáme ve firmě a musím uznat, že jsou špičkou. Vážím si všech lidí, co z ničeho vybudují podnikání. I vy byste si měli vážit, protože ti lidi zvedli svoji línou prdel a šli do terénu. Šli si pro své sny a za to mají u mě obdiv. Děkuji, že tato firma existuje, protože dodržuje to, co dodržoval Napoleon Hill, T. A. Edison, Henry Ford …………. a další co dokázali uskutečnit své sny a neposlouchali kecy lidí typu: Jseš jen obyčejnej snílek. Ty tohle nikdy nedokážeš ……….. a podobný žvásty. A HLAVNĚ AMWAY NENÍ LETADLO ANI PYRAMIDOVÁ HRA. Těším se až pojedu na jejich seminář. Jsou to takoví borci, že na své akce, semináře i školení pustí lidi, co nejsou registrovaní v Amway. Protože jejich cílem je vzdělávat lidi a učit je pozitivnímu myšlení.

  • admin
   27.4.2013 at 13.20

   Nikdo tady netvrdí, že Amway je nelegální obchod. Zde není řeč o žádné firmě Amway. Distributoři Amway jsou podnikatelé, nejde o zaměstnace firmy Amway. Jsou to právě tito lidé (motivační organizace) co učí marketingové metody, pořádají motivační semináře. A zde je právě zádrhel. Především Diamantům (Hassmann…) jde o jejich prospěch – vydělávají na motivačních seminářích (vstupenky) a rejžují z prodeje motivačních pomůcek (knihy, CD…).

 5. Radek
  28.4.2013 at 11.26

  Jasně, ale to samé můžete říct o Robertu Kiyosakim a dalších obchodnících co vydávají své díla a ty prodávají. Nevidím nic špatného na tom, že si koupím vstupenku na seminář – jdu se vzdělávat nebo pobavit, tak proč bych za to nezaplatil. Za koncert či divadlo či kino také platíme.

  • admin
   28.4.2013 at 20.00

   Jenže amway motivační semináře slouží k manipulaci, blbnutí lidí… Rozhodně nejde o vzdělávání.

   • Orange
    6.12.2013 at 9.57

    Přesně tak. 😀 Na Amway „seminářích“ nečekejte, že se vzděláte… Možná jo, ale v oblasti manipulace.

 6. Rob
  5.5.2013 at 11.02

  To, že amway semináře slouží k blbnutí lidí, mohu potvrdit. Moje přítelkyně pořád dokola poslouchá úryvky z těch seminářů a pěkně z toho jančí. Myslí si, že bude do půl roku vydělávat 50 000 měsíčně. Pořád jenom každýho přemlouvá. Dokonce jí chtěji kvůli tomu vyhodit ze zaměstnání, kde pracuje 5 let.

 7. Míra
  6.9.2013 at 14.37

  Chodím s dívkou 3 roky a poslední půlrok je to s ní k nevydržení, před půlrokem totiž začala dělat Amway 🙁 Nedokáže mluvit o ničem jiným, než o Amway. Peníze jsou pro ni to nejdůležitější. Bláhově si myslí, že bude vydělávat balík peněz. Je to k smíchu ale i k pláči. Amway rozhodně ničí vztahy!

  • Luba
   3.11.2013 at 15.47

   MLUVÍŠ HLOUPOSTI PODÍVEJ SE NA ŽIVOTNÍ STYL TVÝCH RODIČÚ A NA ROMANA HASSMANA A JE JASNÉ KOHO BUDE POSLOUCHAT TAKOVÉ PENÍZE TY nikdy nevyděláš

   • Petr
    12.11.2013 at 9.16

    Hassmann je šmejd, kterej negativně manipuluje lidi!

   • Orange
    6.12.2013 at 10.01

    To neříkej. Hazsmann bohatne na blbosti lidi, manipuluje s nimi a lže jim. Lepší je, když je někdo poctivý, i když nemá takový příjmy, než lhář a podvodník jako je Hazsmann. Podívej se, na jeho Cds – je to demagog. Lže jako když tiskne. Myslíš si, že někdo, kdo je bohatší, neznamená, že má lepší názory. Každý člověk je jiný,. každý má jiný úkol – jinou práci, nemůžeš to srovnávat. To dělají Amwayáci, aby dostali k sobě další lidi – ukážou jim, že ostatní jsou debilové apod. a že oni jsou ti správní.

 8. Roland
  22.11.2013 at 9.48

  V Amway uslyšíte: pracujte na sobě, vzdělávejte se, choďte na semináře, budete mít pasivní příjem, koupíte si nové auto a dům, atd. Nejhorší je, že z vás tahají peníze za různá školení, přednášky, pak taky za vzdělávací CD a knihy. Platíte jen za to, jak máte manipulovat lidi, jak lidem lhát. Ve finále se dá říct, že platíte za vymytí mozku. Nejhorší je, že musíte nekompromisně lovit další ovečky. Těžko ale nějaký seženete. Na tohle lidi prostě v našem státě nejsou. To, že mají propracovaný psychologický systém, to jim rozhodně nikdo upřít nemůže. Po tom, co jsem zažil v Amway (za 1 rok), tak mohu prohlásit, že se to silně podobá klasické sektě. Byl jsem svědkem toho, jak se plno lidí z naší skupiny rozvedlo (JEN díky Amway). Jeden Amwayák dokonce manželku bil za to, že kupovala jiný kafe, než to od Amway. Pozor na Amway!!!

  • Orange
   6.12.2013 at 10.58

   Kamarád Haszmanna mi řekl na to, když někomu ubližuje ten jejich „vzdělávací“ systém – čti manipulační – jak manipulovat s lidmi, úsmívat se a lhát jim, že je to jeho problém. Jim je úplně jedno, jestli Vás to zničí – psychicky, penězi.

   Pozor, tohodle chlapíka jsem měl za kamaráda i léta i po Amway, co jsem dělal. Obdivoval jsem je – HAZSMANNA, HUBACEK apod. za ty jejich chovani – fajn lide, nekritizuji apod. – ale zjistil jsem, že ONI TO NEDeLAJI, KVULI VAM, ALE KVULI SOBE, PROTOZE VI, ZE KDYZ BY VAS KRITIZOVALI, TAK JAKY BY TO MELO DOPAD PRO NE… A VI, ZE KDYZ SE BUDOU USMIVAT NA VAS, TAK JAK VY BUDETE NA TO REAGOVAT.

   Nejsou to upřímní lidé.

 9. pepos
  2.4.2014 at 19.00

  Když jsem byl na amway semináři tak jsem musel utéct. Větší oblbování lidí jsem v životě neviděl. Chlápek pořád dokola kecal o pěnězích, co si za ně můžou koupit, až je vydělaji 😀 Trapný, ubohý, strašný! Děkuji, ale Amway nechci!!!

 10. LHK
  4.4.2014 at 7.58

  Victor: Stránky je od Amwayjáka, který splácal snůžku informací, které se mu hodily, ale vůbec neobhájit to, co se o Amway praví a co to ve skutečnosti je. Jediný, co dokázal, je odvést pozornost jinam.

  • torina
   14.4.2014 at 13.47

   Ale tebe tam vyprasili pekne ne?

   • LHK
    15.4.2014 at 11.09

    Pokud berete vyprášení to, že dokázali argumentovat lhaním a demagogií, tak ano.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *