Cikán: Vy mrdky špinavý český, špíny český. Zdrzost Cikánů je neskutečná!

Zdrzost některých Cikánů je neskutečná! To všichni víme z reálného života. Cikáni ve videu na adresu Čechů: „špíny český“, „seber se a vyjeď ty kundo špinavá česká“, „já vas tady rozštípu vy sráči vymrdaný“, „vy mrdky špinavý český“… Ovšem vrcholem všeho je, že strážci zákona (Policie ČR) tomu všemu (porušení zákona) jen přihlížejí. Například policista ve videu: Ukažte občanský průkaz. Cikán řekne: Hovno ti dám! Ten Cikán měl bý okamžitě na kapotě auta a zatčen. Legitomovat se policistům, je zákonná povinnost. Cikáni samozřejmě nejsou vyjímkou. Co to máme za policajty?! Pomáhat a chránit Cikány! Cikáni si neuvědomují, že díky Čechům se mají jako prasata v žitě (sociální dávky).

Online video: Neskutečná drzost Cikánů v Janově

Nahlaste prosím nefunkční video

Zalinkuj:

3 comments for “Cikán: Vy mrdky špinavý český, špíny český. Zdrzost Cikánů je neskutečná!

 1. milouš
  14.1.2013 at 16.47

  Ten cikán ve videu by potřeboval normálně přes hubu, chová se, jako by mu to tam patřilo 👿 Tomu se říká černej rasismus!

 2. Miroslav Herzog
  22.3.2014 at 10.17

  Zákony platí pro všechny stejně. Policistovi si nesmí toto dovolit říci nikde na světě žádný člověk a musí to platit i u nás. Toto je ten rasismus nebo taky dvojí metr. Chce to trestat podle práva.
  Toto také nasvědčuje tomu, že se do Čech stěhují cikáni a stále jich přibývá protože nemusí ctít zákony.

 3. d@a.cz
  22.3.2014 at 17.49

  Toho cikána bych zplynoval v koncentračním táboře, škoda, že Adolf Hitler nepřežil.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *