Co je to obřízka? Obřízka muže na videu

Obřízka (mužská obřízka) je velmi starý chirurgický zákrok, který se prováděl už ve starém Egyptě. Jednoduše řečeno se jedná o odstranění předkožky, která obejímá penis. Obřízka se provádí z důvodů: zdravotní důvody (fimózazúžená předkožka), hygienické důvody, estetické důvody, náboženské důvody. Výhody obřízky: obřízka rozhodně snižuje riziko infekce močových cest, obřezaní muži mají větší výdrž při sexu, obřízka se ženám líbí 🙂 Nevýhody obřízky: žalud je vystaven nebezpečí úrazu, u miminek – chlapců poskytuje předkožka ochrannou funkci před výkaly… Také je si potřeba přiznat, že obřízka nijak nechrání pořed virem HIV (Human Immunodeficiency Virus), jak je často prezentováno.

Obřízka je v České republice ojedinělá. Provádí se především, když má chlapec zúženou předkožku. V USA se automaticky obřezává většina kojenců. Ve Spojených státech je obřízka chlapců zažitá (rok od roku ale klesá), není to ale z hygienických důvodů, jak si mnoho lidí myslí… V minulosti panoval názor, že mastrubace způsobuje nemoci a nežádoucí sexuální chování. To je pochopitelně nesmysl.

Pokud si chcete nechat udělat obřízku z vlastní iniciativy, tak ji provádí plastická chirurgie. Ceny obřízky se pohybují od 7.000 do 18.000 korun. Lékař vám bude samozřejmě obřízku vychvalovat, protože je to pro něj výnosný kšeft.

Nyní se pojďme podívat na obřízku muže na videu

Online video: Obřízka s laserovým skalpelem

Nahlaste prosím nefunkční video

Online video: Klasická obřízka

Nahlaste prosím nefunkční video

Zalinkuj:

2 comments for “Co je to obřízka? Obřízka muže na videu

  1. Katka
    26.7.2017 at 21.02

    Na videu nemáte obrizku muže, ale chlapce. Super nápad – pedofilove, sadisti, cirkumfetisistky mají hned inspiraci.

  2. Jirka
    5.3.2018 at 23.38

    Obřízka je v rozporu s právy dítěte a česká legislativa neumožňuje bezdůvodné zákroky u dětí. Obřízka může mít psychické, urologické či sexuální následky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *