Komunistický převrat v únoru 1948. Co na to komunisté dnes?

Slavný projev Klementa Gottwalda na Václavském náměstí 25. února 1948:
„Právě se vracím z Hradu od prezidenta republiky. Dnes ráno jsem panu prezidentu republiky podal návrh na přijetí demise ministrů, kteří odstoupili 20. února tohoto roku. A současně jsem panu prezidentu navrhl seznam osob, kterými má býti vláda doplněna a rekonstruována.
Mohu vám sdělit, že pan prezident všechny mé návrhy, přesně tak, jak byly podány, přijal.“

Po tomto proveju začala v Československu komunistická totalita, která skončila až v listopadu 1989… 26. května 1946 přicházejí nové poválečné volby. Komunisté s 40,17 % volby vyhrávají  a budoucí zločinec Gottwald Klement se stal premiér. V roce 1947 si Stalin usmyslel, že z osvobozených států nechce mít jen spojence, ale chce je doslova ovládat. A stalo se tak… Sovětský svaz ovládat Československo až listopadu 1989.

Pokud se podíváme na současné komunisty – Komunistickou strany Čech a Moravy (KSČM), tak její členové se každoročně setkávají u hrobu Gottwalda a opěvují jeho zločinné řádění v tehdejším Československu. Při těchto oslavách nikdy nechybí komunistická poslankyně Marta Semelová.

Vzhledem k faktu, že členové KSČM mají za vzor Gottwalda – masového vraha, který nechal popravit více něž dvě stovky lidí (Miladu Horákovou, Rudolfa Slánského a další), doporučuji KSČM nevolit! Jejich vláda by opět dopadla zločinně…

Video: Hrob Gottwalda, Praha Olšany 25.2.2013

Nahlaste prosím nefunkční video

Zalinkuj:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *