Paranormální jev v Česku (řidič natočil ducha)

Vše se stalo na štědrý večer (2011), když jel pan Miroslav Bejček po silnici, kde v minlosti zemřelo při autonehodách hodně lidí. Silná sněhová vánice přinutila pana Bejčka vozem zastavit, pan Bejček si vánici točil a přitom prý viděl ducha zemřelého řidiče, který ho varoval před další nebezpečnou jízdou. Záznam je podle obdorníků na paranormální jevy originální, není nijak upravovaný.

Dokážete si představit, že zamřete a NIC není? Představte si to NIC 🙂

Online video: Duch natočený v Česku

Nahlaste prosím nefunkční video

Zalinkuj:

2 comments for “Paranormální jev v Česku (řidič natočil ducha)

 1. B.I.P.U.C.
  14.11.2013 at 19.30

  Dobry den
  Hledá se několik lidí pro vytvoření neobvyklého pracovního týmu, který má za sebou již několik objasněných případů. Náš tým je prozatím malý, ale dostali jsme nabídku investora, který by náš tým zlegalizoval a dostal na úroveň profesionálů.

  Většinou se jedná o únosy lidí do tzv. UFO, nevysvětlitelné jevy na obloze i na zemi, oznámení o výskytu kruzích v obilí, ale i případy, kdy se lidé setkávají kolem sebe s okultními sektami a podezření o rituálech, které mohou podle klientů negativně ovlivňovat případně ohrožovat je samé nebo obyvatele obce, ve které se sekta nachází.
  Naším úkolem je klientům prostřednictvím vyšetřování v terénu poskytnout dostatečné objasnění těchto jevů založené na pravdivých faktech.
  Naše společnost bude úzce spolupracovat s PČR, kdy se zaváže předat každý případ, kde bude zjištěna v oblasti našich služeb trestná činnost či podezření, že by se o trestnou činnost mohlo jednat. Veškerá naše práce je zpracována v dokumentech, které jsou uloženy v archivu v listové podobě s uveřejněnými časy, lokalizací a přesným postupem pátrání a vyšetřování případu.
  Ten, který snil být Mulderem nebo Scully z Akta-X má nyní šanci si svůj sen zrealizovat.
  Zájemci se mohou ozývat na b.i.p.u.c.agentura@gmail.com

  • katka
   18.1.2014 at 10.52

   vim ze je to blbost ale muj sef videl a pakto zase zmizelo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *