Skutečně existuje UFO, mimozemšťané? UFO videa.

Hodně lidí věří, že je někde ve vesmíru vzdálená planeta, kde žijí mimozemšťané, kteří mají vyspělejší techniku než lidi. Mnoho lidí po celém světe se údajně sestakalo s UFO (Unidentifiable Flying Objectneidentifikovaný létající předmět). Nejvíc případů je hlášeno z USA. To pravděpodobně ke své obrovské rozloze. Většinou se určitě jedná o výplod lidské fantazie, nicméně není možné, že 5% z těchto lidí se skutečně s mimozemšťany setkalo?
UFO není pouze současný fenomén, nebo fenomén posledních dvou století, už v historických knihách je zmínka o mimozemšťanech a létajících talířech.

Setkání s UFO

Pokud pominu případy, kdy UFO viděl jeden nebo několik lidí, tak je dobré zmínit případ, kdy bylo UFO pozorováno tisíce lidma současně. Jde o případ z roku 1997 (z 13.3.1997), kdy se v USA (stát Arizona) objevilo ve večerních hodinách několik neidentifikovaných předmětů na obloze, jejíž uspořádání připomínalo tvar šipky. Ta „šipka“ byla dlouhá více než jeden kilometr. Vše připomínalo flotilu světélkujích kosmických lodí, nebo jednu obrovskou. Vše se odehrálo takto… Světélkující objekty přeletájí přes město Phoenix. Letí velmi nízko nad zemí, přesto zcela bezhlučně (což je důkaz, že se nejedná o letadla). Na policii volá tisíce zmatených lidí, kteří tvrdí, že na noční obloze létá UFO. Vše trvá několik hodin. Svědků je asi 10 000 (inženýři, piloti letadel…). Hodně svědků si pořídilo fotografie nebo videozáznamy, takže událost rozhodně nelze zpochybnit. Mezi svědky byl dokonce operátor letového provozu, který viděl na obloze několik létajících předmětů, ale na radaru nic. Když je po všem, tak lidi chtějí, aby vláda USA vydala k celé záležitosti oficiální prohlášení. Vláda ale mlčí. Až po pěti měsících vláda prohlásila, že se jednalo o světlice vypuštěné z vojenských letadel. Tomu ale pochopitelně nikdo nevěří.

Online video: UFO Phoenix

V březnu 1969 v Sovětském svazu u obce Berezovsky, která leží města Sverdlovsk (v současnosti Jekatěrinburg), bylo údajně nalezeno havarované UFO – létající talíř. Veškeré materiály (písemné dokumenty, videozáznamy) k tomuto případu měl prodat médiím správce Ruské tajné služby.

Online video: UFO v Rusku, Sverdlovsk, rok 1969

V havarovaném stroji byl prý sovětskými vojáky objeven tvor (část hrudníku a jedna paže), na kterém byla později vykonána pitva. Viz. video…

Online video: Pitva humanoida z Sverdlovské havárie UFO

Nahlaste prosím nefunkční video

Pitvu provedl: doktor Kamyšov, doktor Savickij a doktor Gordějenko. Velmi zajímavá je sklutečnost, že tři týdny po pitvě, došlo k úmrtí všech tří lékařů. A to dokonce ve stejný den – 24. 3.1969. Doktory nechala pravděpodobně zlikvidovat Sovětská vláda. Je otázka proč…

Existuje tedy UFO?

Pokud nějací mimozemštani existují, a navštěvují planetu Zemi, tak proč racionálně nekontaktují lidi? Nebo se již tak stalo a vlády to tutlají? Amerika oficiálně popírá, že by měla nějaké důkazy o existenci UFO a mimozemšťanů. Proč tomu nevěřit? Proč tomu plno lidí nevěří? Protože tomu prostě věřit nechtějí.

Někde jsem četl, že Bible hovoří o mimozemšťanech. Není to pravda. Bible se nikde nezmiňuje o tom, že ve vesmíru je další planeta, kde je život totožný nebo podobný jako na Zemi. I když na druhou stranu, každý kdo věří v Boha, ví, že Bůh je jeden velký mimozemšťam 🙂

Zalinkuj:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *