WordPress je publikační a redakční systém, který je zdarma a v češtině

Publikační a redakční systém WordPress vznikl v roce 2003. WordPress je opensource, což znamená, že zdrojový kód si může každý dle libosti upravovat. WordPress je redakčný systém, který má velmi přehlednou administraci, která je dokonale přeložena do českého jazyka. To je jistě pro našince příjemné zjištění 🙂 V administraci se WordPress aktualizuje. Aktualizace jsou několikrát do roka.
V administraci WordPressu jednoduše vytvoříte příspěvek nebo stránku, kterou zveřejníte na svém webu. Do stránky můžete zasadit text, obrázky, video z YouTube, atd. Problémy s WordPressem se mohou vyskytnout na freehostingu, vyjímečně na placeném hostingu. WordPress můžete zdarma používat na WordPress.com, kdy po můžete registraci rozject svůj web na doméně 3. řádu (subdoméně) – www.vasestranka.wordpress.com. Ve WordPressu si můžete vytvořit blog, osobní stránku, firemní stránky, e-shop…

WordPress s češtinou stahujte zde. ZIP archiv rozbalte a všechny soubory nahrajte na server. Do prohlížeče vložte název vaší domény, např. vasestranka.cz, a postupujte dle instrukcí.

WordPress

Zalinkuj:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *