Zábavná komunistická propagace minulého režimu

Na oficiálním webu Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM) www.kscmplzen.cz naleznete zábavnou komunistickou propagaci minulého režimu – komunistického režimu (socialismu) v Československu. Podle komunistů z KSČM byla revoluce 17.listopadu 1989 zlo…

komunistická propagace minulého režimu

zdroj: kscmplzen.cz

Výše uvedený obrázek je možná k smíchu, co ale není k smíchu, je propagace (nebo obdiv) Vladimira Iljiče Lenina, Che Guevary a Huga Cháveze. Webové stránky KV KSČM Plzeňského kraje…

web KSČM

zdroj: kscmplzen.cz

Vladimir Iljič Lenin – krutý diktátor a masový vrah. Lenin je historiky považován za zakladatele komunistické genocidy, koncentračních táborů a táborů nucených prací v Sovětském svazu.
Che Guevara – marxistický revolucionář. Po dobytí Kuby zakládal věznice pro politické vězně a popravčí čety. Politické vězně nechával bezcitně zabíjet. Dokonce prohlásil, že kdyby měla Kuba jaderné zbraně, tak by je neváhal odpálit.
Hugo Chávez – venezuelský prezident a diktátor, který znárodnil velké společnosti. Při pokusu o puč neváhal střílet do demonstrantů snipery.

Tak to je přehlídka komunistických zločinců, které mají v KSČM za vzor. Je vidět, že se tato strana vůbec neliší od své předchůdkyně zločinecké Komunistické straně Československa (KSČ). Od KSČM dávejte rozhodně ruce pryč! Již nikdy komunistický režim/socialismus!

Zalinkuj:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *